Beebi hammaste lõikumise valu leevendamine - tõhusaimad meetodid!

Beebi igemete sügelemine on ilmselt koolikute kõrval üks populaarsematest põhjustest, miks värsked lapsevanemad unetunde kaotavad. Jagame sulle nippe, mis meie lastel hästi töötanud on! 

  • Igemegeel - kindlasti üks tõhusamaid leevendamisviise, aga kuna neid tohib igemetele panna vaid kindla koguse 24h jooksul siis tervet ööd ja päeva see siiski ei pääasta. Meie oleme kasutanud näiteks Calgeli ja Kamistadi.
  • Närimislelu külmkappi - ärkveloleku ajal on külmad närimislelud päriselt päeva päästjad. Neid oleme kasutanud erinevaid, muidugi nt Summerville närimislelu, mille silikoonist rõngas on mõnusalt krobeline ja püsib piisavalt kaua toasoojas külmana.
  • Külmutatud marjad -  eriti head on mustikad, sest need mõjuvad seedimisele ka hästi! Meie pesamuna lemmikud on aga vaarikad. Kõige mugavam on panna külmutatud marjad puuviljaluti sisse, siis on lihtsalt vähem koristamist ja lapse pesemist hiljem. 
  • Jääkuubikusokk - jah, ma tean, kõlab mega veidralt. Sain selle nipi enda beebigrupist ja järgi proovides tõesti töötas. Võtad lihtsalt ühe beebisoki, paned sinna jääkuubiku sisse, seod soki otsast kinni ja lihtsalt nii annadki lapsele. 
  • Hambahari - vahet pole kas märg või kuiv või soe või külm, enne hammaste lõikumist on mul alati tunne, et laps käib 24/7 hambahari suus ringi. On olemas igasuguseid, aga meil on kodus kasutusel see naturaalsem hambahari

Ja suht selline meie igapäevaelu ongi nende tüütute lõikuvate hammaste taustal. Kui sul on meile veel mõni nipp varuks siis anna kommentaarides märku! 

Tagasi blogisse

Jäta kommentaar

Kommentaarid kontrollitakse üle enne avalikustamist!