Kuidas säästa niiskete salvrättide pealt?

Mitte ükski ema ega laps ei ole identne teisega, küll aga on meil kõigil elus rolli mängimas niisked salfakad (kui sul ei ole siis mu silmis oled superkangelane). Kuna kõik hinnad järjest ainult tõusevad siis hakkasime rahaasjadel peres pingsamalt silma peal hoidma. Otsisime kohti, kust säästa ja leidsime neid mõ-nu-ga

Üheks aspektiks oli ühekordsete mähkmete juurde lisada ka riidest mähkmed - varem ostsime mitu suurt pakki Huggies mähkmeid kuus, nüüd ostame max 1 paki kahe kuu jooksul. Ühekordseid kasutan pisipõnnil ainult öösiti või siis kui riidest mähkmed lihtsalt otsa saavad ja ma pesu pole suutnud (loe: viitsinud) pesta mitu päeva järjest. Meie lemmikud riidest mähkud leiad SIIT

Aga nüüd postituse tegeliku teema juurde - niisked salvrätid! Me kasutame neid kodust eemal olles kätepesuks, rokaste nägude pesuks, mähkmevahetuseks, piknikul nõudepesuks jne-jne-jne ühesõnaga KÕIGEKS. Ja kuna mu lastel on keskmisest õrnem nahk siis ei saa ma ka kõige odavama brändi salfakaid osta. Ühes kuus arvutasin kokku, et salfakate peale läheb peaaegu 50€ (jubeee🥴). 

Õnneks leidsin lahenduse suht kiirelt, kuna see taskumähkme bränd, kellega ma juba ammu suur sõber olen, toodab ka pepupesuks lapikesi. Katsetamiseks tellisin ühe paki ja ausalt no niiiiiiiiiiiiii pehmed ja samas täpselt nii õhukesed, et voltide vahelt saab igasuguse khakha kätte ja nii paksud, et enda sõrmed pärast essu järgi ei haise. Kuna lapid on nii pehmed siis olen neid ka lapsi vannitades pesukinda asemel kasutanud. Aga samas vanim tütar kasutab aegajalt lappe oma Barbiede tekkidena niiet mine sa tea, mis otstarbeid neil veel olla saab 😅 igal juhul kinnitan, et La Petite Ourse pestavad rätikud ei ole meil Miialis niisama, nad on meile ikka päris palju kasu toonud.

Niisked salfakad on muidugi mu elus siiani olemas, aga 50€ asemel läheb meil nüüd nende peale kuskil 8€ kuus. Ja kui oled ka riidest mähkmete kasutaja siis kindlasti on sul juba olemas ka niiskuskindel kott, neid salfakaid on hea ka kodust väljas kasutada, veepudeliga lapp niiskeks ja peale kasutamist lihtsalt viska koos mähkmega kotti! 

 

Huvi pärast veel uurin, et palju sinul kuus niiskete salvrättide peale raha kulub? Viska kommentaari oma vastus 🤗

Tagasi blogisse

Jäta kommentaar

Kommentaarid kontrollitakse üle enne avalikustamist!