La Petite Ourse ujumismähkmed ja potitreeningu püksid

 La Petite Ourse'i ujumismähkmed! Lihtsalt KULDA väärt avastus. 

Tänu isiklikule kogemusele saan kinnitada, et mahuvad jalga nii beebile kui ka saledale 4-aastasele (kuigi ettenähtud numbrid on 6-11kg). Neli aastat ühte ja sama riideeset väiksel lapsel kasutada on ikka väga suur kokkuhoid. Mõtle kõigile nendele ühekordsetele ujumismähkmetele, mis spa külastuste ja rannaskäikudega nelja aasta jooksul ostetud on. Päris suur koormus nii rahakotile kui ka prügimäele, mis niigi tavamähkmete alla mattub.

Not-so-fun-fact: ühekordse mähkme täielikuks lagunemisajaks on lubatud vähemalt 500 aastat. Teisisõnu, kõik maailma ühekordsed mähkmed on siiani alles, sest ühekordsed mähkmed võeti kasutusele alles ligi 100 aastat tagasi. 

Aga positiivsemale teemale tagasi - Ourse'i ujumismähkmeid saab kasutada ka potitreeninguks! Neil on trukkide süsteem sama, mis taskumähkmetel, ehk siis annab neid riidest mähkmeid hästi lapse kehasse reguleerida. Olemas on sisseõmmeldud sisu, mis on ujumismähkmena kasutamiseks (hoiab kaka kinni) ja tasku, kuhu saab siis tavalise sisu sisse pista ja voila, ongi potitreeningu püksid valmis. 

 

Pildil on need valikud, mille oleme Miialisse teie jaoks leidnud. Roosakad on La Petit Ourse'i ujumismähkmed (või potitreeningu mähkmed) "Whale". Ja poistele tumesinised, samuti La Petit Ourse'i omad, milli-mallikatega "Stingray"

Kommenteeri julgelt kui sul on potitreeningu või ujumismähkme kohta meile veel küsimusi! 

 

Päikest! 

Tagasi blogisse

Jäta kommentaar

Kommentaarid kontrollitakse üle enne avalikustamist!