Käsitöönurk

🧡

Sulle meeldib vabadel hetkedel vaikselt millegi kallal nokitseda, kuid ei soovi tegeleda enda loomingu aktiivse müügi ja turundusega?

Oled jõudnud õigesse kohta!

Miiali on alustanud koostööd hobi-käsitöölistega, tuginedes rendilepingule, et kõik loomingu õigused ja võimalused jääksid loojale alles. Kõik saadetud käsitöötooted ilmuvad Miiali e-poodi, toodetele tehakse aktiivset reklaami Miiali platvormidel ning ka oma uue omanikuni toimetab toote Miiali.

Käsitööhuviliste silme ette toome käsitööd erinevatest Eesti nurkadest ja sahvritest. Iga väike varandus on valminud hoole ja armastuse, soojade käte ning väsinud silmade valvsa pilgu all. Neil kõigil on küll oma hind, kuid väärtus on neil hindamatu. 

Kui tunned, et meie koostöö võiks sujuda, siis täida allpool käsitööliseks hakkamise taotlus ja tutvu lepinguga ning selle tingimustega!

Jään sinu ootele!

🧡

Käsitöölise KKK

Kas Miialiga koostöö on mõeldud ettevõtetele või eraisikutele?

Meie rendileping on mõeldud nii eraisikule kui ka ettevõttele, sobib ka LHV ettevõtluskonto.

Vahet pole, kas oled kodune vanavanem, lapsehoolduspuhkusel ema või käsitööle pühendunud ettevõtja - Miialisse ootame sind nii või naa!

Mida on mul vaja, et Miiali käsitööliseks saada?

1. Gmaili kasutajat - inventuuritabeli täitmiseks, tootepiltide kaustale ligipääsemiseks.

2. Digiallkirja andmiseks võimalust - leping allkirjastamiseks.

3. Mõnda toodet, mille oled käsitööna valmistanud.

4. Pappkasti, et tooted minuni saata.

5. Paberit, et toodetele sildikesed juurde panna, et ostu sooritanud klient saaks soovi korral sinuga ühendust võtta.

Kas enda käsitöö müügist saadud tulu peab deklareerima?

Üldiselt jah. Eraisikuna saad tulu deklareerida Maksu- ja Tolliameti kliendi portaalis. Seda saad teha kas kord aastas eelmise aasta kohta või igal kuul eelnenud kuu kohta.

Kuid on ka erandeid, enda kohustustega soovitan tutvuda siin: e-MTA tulu deklareerimise juhend.

Mul ei ole suurt kogust tooteid valmis, kas on mõtet juba Miialisse tooteid müügiks saata?

Jah!

Täiesti okei on ka saata esialgu 1-2 toodet ning kui järgmine valmib, saata ka see. Suurt massi väike Miiali ladu ära ei mahutagi!

Milliseid tooteid Miialisse müügiks saata saab?

Miialisse ootame kõike, mis tuleb kasuks beebiootel emadele, beebidele, väikelastele ja kõik, mis otseselt lapsevanemlusega seotud.
Müüki paneme vaid need tooted, mis on lepingu sõlminud käsitöölise valmistatud ning uued (valmis tehtud ning omanikku ootama jäänud).

Kui minu tooted on Miialis müügis, kas tohin samal ajal teistel platvormidel samuti enda loomingut edasi müüa?

Jah! Meie leping sinu müüki ega brändi kuidagi ei piira.

Miialis on müügis vaid need tooted, mis on meil ka füüsiliselt koha peal olemas, neid võib-olla pole sul just kõige mugavam müüa, aga kui soovid, saab ka seda teha. Kui saad mõne Miiali müügis oleva toote mujal müüduks, siis kirjuta mulle ja saadan sulle sinu toote tagasi ning saad ise enda ostjale edasi toimetada.

Kui tihti peaksin Miialisse tooteid juurde saatma?

Sul on täiesti vabad käed! Võid saata siis kui näed enda inventuuritabelist, et tooteid on palju müüdud, aga võid ka saata näiteks iga kuu ühe paki.

Mis on käsitöölise inventuuritabel?

See on tabel Google Drives, mille saadan sulle peale lepingu sõlmimist. Tänu sellele tabelile saad hoida silma peal, et millised tooted on Miialis alles, millised on müüdud ja palju tulu oled Miialist teeninud.

Kuidas kujuneb käsitöötoote hind?

Toote täishinna otsustab käsitööline ise, soovi korral võib loomulikult Triinult nõu küsida. Arvestama peab, et 20% hinnast kuulub riigile (käibemaks) ning 20% on vahendustasu Miialile.
Vahendustasu eest teeb Miiali igale käsitöölisele reklaami erinevatel platvormidel, teeb käsitöölisele tema toodetest tootepilte, pakendab ning saadab tooted kliendini ning suunab uusi kliente käsitöölise suunas.

Kui tihti tehakse müügitulu väljamakseid käsitöölisele?

Müüdud toodete tulu kantakse käsitöölise arvelduskontole 2 nädala jooksul peale toote edukat müüki.

Ei leidnud enda küsimusele vastust? Kirjuta siia ja vastan sulle esimesel võimalusel 💛