MEIE & MIIALI

Meie oleme Bianca ja Triin, kahepeale on meil kodudes kasvamas kolm põnni: 7-kuune tüdrukutirts, 1,5-aastane noormees ja 4-aastane neiu. Miiali sünd ja sisu on inspireeritud just nendest kolmest rüblikust ning iga Miialisse valitud toode on miski, mida oleme kasutanud ka enda kodudes. 
*
Olles mõlemad üpris püsimatud naised, tundsime, et midagi on argipäevast justkui puudu. Kuigi elukutsed on meil siiani olnud täiesti erinevates suundades, ühel iluteeninduses ja teisel haridusvaldkonnas, siis lapsed on nii suur osa meie elust, et see meid kokku põimis. 
*
Miiali mõte sai alguse ühel lastevabal õhtul kohvitassi taga, kus lihtsalt üks asi viis teiseni ja kolmandal sekundil kihistasime juba elevusest Miialile nime valmis. Meie eesmärk on tuua Sinu käeulatusse just need tooted, mis meie kodudes on olnud asendamatud ja laste lemmikud. Kõik tooted, mis meie poest leiad, on ka meil endal hetkel kasutuses või kasutuses olnud. 
*
Miialisse oleme valanud hulganisti hoolt ja vaeva ning hoidnud seda nii hubase ja isiklikuna kui võimalik, aga kuna oleme värsked tulijad (alles 2022. aasta novembris saime talle ju nime pandud) siis kui märkad kohta, kus võiks paremini või kus on juba hästi, siis vajuta julgelt "tagasiside" nupule ning anna meile teada! 
 
Loodame, et ka Sina leiad meie väikesest Miialist midagi, mis just Sinu lapsele naeratuse näole loob, aga seniks - päikest ja armastust ja pisikesi kallistusi, ootame Sind alati meie juurde tagasi!